Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ I mjaftojnë 10 minuta lojë, Mahrez ndëshkon PSG-në me një “PERLË” (VIDEO)

Manchester City ka gjetur golin e avantazhit shumë shpejt ndaj PSG me anë të Mahrez.

Një dalje e bukur e ekipit të Guardiolas dhe Zinchenko në krah të majtë, ku ka pasuar për në qendër me De Bruyne që ka provuar goditjen por topi është pritur dhe kthyer te këmbët e Mahrez.

Algjeriani e ka pasur të lehtë ta dërgojë në rrjetë në diagonale.

Related posts

BOMBA E MERKATOS/ Drejtuesit e REALIT në ITALI për yllin e madh

Isa.Autor

VIDEO/ Bayerni shkatërron Besiktasin, rezultati 4-0

Q.Autor

Projekti i Vierchowod/ Stafi teknik i Kamzës i gjithi italian

Sadik.Autor

Leave a Comment