Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Ja momenti kur Rudiger i mohon golin Foden me një super ndërhyrje (VIDEO)

Manchester City mund të kishte kaluar në avantazh në minutën e 27-të të pjesës së parë.

Foden ka marrë një pasim në zonën e rreptësisë dhe dukej se do të shënonte pa probleme.

Në momentin e fundit ka ardhur ndërhyrja shpëtimtare e Rudiger, që ka devijuar topin dhe e ka dërguar atë në duart e Mendy.

VIDEO

Related posts

REALI NUK FAL/ Zidan: E dinim që do të ishim këtu në mars

Delo.autor

FORMACIONET ZYRTARE/ Alegri e Murinjo hedhin në fushë më të mirët, ja rreshtimet

Isa.Autor

I PAPËRMBAJTSHËM/ Ronaldo ndëshkon Udinesen me një “PERLË”, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment