Champions League Futboll Sport

NUK PËRMBAHET ABRAMOVIC/ Shikoni festën e “çmendur” të presidentit të Chelsea-t pas golit të Haverc (VIDEO)

Teksa po luhet finalja e Ligës së Kampionëve, Çelsi është një hap larg ëndrrës së madhe për të fituar Champions-in e dytë në historinë e klubit.

Goli i talentit Haverc në minutën e 42-të të takimit bëri që të shpërthejnë në festë tifozët londinezë të cilët e shijojnë dhe më shumë triumfin kur përballë kanë një skuadër angleze.

Por reagimi i presidentit të bluve, Roman Abramoviç, ka bërë xhiron e botës. Në pamjet e postuara në rrjetet sociale shikohet se si feston si i çmendur manjati rus duke i dhënë dhe më shumë zemër skuadrës së tij.

Related posts

“GJERMANIA SI FUÇI BARUTI”/ Klinsman paralajmëron rrezik te skuadra e Joachim Low

Delo.autor

E ZBULON VETË/ Ish-trajneri i Brazilit dhe Realit del me koronavirus

Delo.autor

Nëse largohet Jardim, Monaco do të tentojë Gallardon e River Plate

Sadik.Autor

Leave a Comment