Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Ylli Havertz dhuron spektakël dhe ndëshkon Manchester City-n me portën e boshatisur (VIDEO)

Chelsa ka zhbllokuar finalen e Champions League kundër Manchester City.

Londinezët kanë shënuar në minutën e 43-të me Havertz.

Ylli gjerman ka shmangur me lehtësi Ederson dhe ka dërguar topin në rrjetë me portën e boshatisur.

Finalizim i perfekt i një aksioni perfekt.

Related posts

PAS BARAZIMIT NDAJ BURNLEYT/ Pogba zbulon gabimin: Duhet të mësojmë nga ajo që bëmë sot

Delo.autor

ARSENAL-SOUTHAMPTON/ “Topçinjtë” kalojnë epërsi, shënon Lacazette

Delo.autor

ZYRTARE/ Më në fund Sergio Ramos bëhet me ekip të ri

Delo.autor

Leave a Comment