Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA ITALIA/ Conte kërkon dhuratën Scudetto, gati 80 milionë euro. Por ka një problem…

Dhurata Scudetto për Interin? Conte ëndërron Sergej Milinkovic-Savic.

Siç është raportuar nga Il Messaggero, në fakt, CEO Marotta ka rifilluar kontaktet me agjentin Kezman dhe do të kishte gati një ofertë prej 80 milion euro të ndara në këste.

Do të përdoreshin këto para nga të famshmet 250 mln euro që mbërrijnë nga SHBA për të mbuluar gropat dhe ndoshta nga largime që do të jenë të pashmangshme në skaudër.

Sidoqoftë, presidenti i Lazios, Claudio Lotito, vazhdon të kërkojë 100 mln euro për serbin.

Related posts

MESFUSHORI SHQIPTAR SHKËLQEN NË GREQI/ Nxjerr jashtë loje portierin dhe shënon me kokë

Delo.autor

Botërori 2018/ Rusia fshin celulat e ISIS-it me një robot vrasës

Sadik.Autor

CHELSEA NDËRRON “KURS”/ Gati 100 milionë euro për sulmuesin e Seria A…

Delo.autor

Leave a Comment