Futboll Sport

E BUJSHME/ Ronaldo drejt largimit nga Juventusi, klubi i njohur synon të rikthejë në “shtëpi” yllin portugez

Kristiano Ronaldo dhe Juventusi së bashku deri në vitin 2022, por thashethemet rreth lamtumirës së tij me fanellën bardhezi po bëhen gjithnjë e më këmbëngulëse.

Sipas gazetës sportive luzitane “Record”, ylli portugez do të tundohej nga një kthim në atdheun e tij. Ai do të donte ta përfundonte karrierën e tij atje dhe të luante mbi 40 vjeç dhe do ta bënte këtë vetëm me fanellën e Sporting Lisbonës.

Një “bombë” e vërtetë merkatoje që është e destinuar të alarmojë të gjithë në Torino sidomos tifozët dhe drejtuesit e “Zonjës së Vjetër”.

Related posts

FLAMURTARI-KASTRIOTI/ Trajneri Devolli synon të ruajë ecurinë spektakolare (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

PARTIZANI-LAÇI/ Pas 11 minutash lojë, Çinari zhbllokon sfidën ndaj “Demave” (VIDEO)

Delo.autor

NDODH ÇUDIA NË ANGLI/ Lojtari mbyll sezonin pas dëmtimit qesharak në shtëpi

Isa.Autor

Leave a Comment