Futboll Premier League Sport

ZYRTARE/ Premier Liga merr vendimin ekstrem, anulon sezonin për arsye të…

Premier Liga e sportit të Kriketit në Indi ka marrë vendim zyrtar për fatet e sezonit.

Bordi drejtues i Premier Ligës indiane për Kriket ka vendosur në një takim urgjent dhe të jashtëzakonshëm për të shtyrë sezonin.

Ky vendim u mor sepse India renditet e dyta në botë pas SHBA-së për rastet e reja të infektimeve me COVID-19, por gjithashtu edhe se disa lojtarë të ndryshëm të skuadrave të kampionatit të Kriketit janë infektuar me Koronavirus.

Related posts

Kolektivi, centimetrat dhe 5 diferencat mes Juventus dhe Napoli

Sadik.Autor

VLERËSOHET 50 MILIONË EURO/ Por mund të largohet falas. Reali dhe Barça nisin “luftën” për lojtarin e Bajernit

Delo.autor

“HAZARD E MBYLLI SEZONIN”/ Zidane: Vinicius apo Bale? Askush nuk është mbi askënd!

Delo.autor

Leave a Comment