Futboll Seria A Sport

E PABESUESHME/ Shikoni si mesfushori Kessie shpërdoron një rast të artë nga pika e bardhë ndaj Juventus (VIDEO)

Milani ka gabuar nga pika e bardhë e penalltisë me Franck Kessie, snajper deri tani!

Kuqezinjtë fituan 11-të metërsh pasi Chiellini e preku me dorë topin e goditur nga Brahim Diaz.

Arbitri Valeri u konsultua me monitorin VAR dhe nuk pati dyshime.

Portieri polak gjeti krahun e duhur.

VIDEO

Related posts

BASKETBOLL/ Anadolu Efes “leksion” Barcelonës, turqit dhe Real dominojnë Euroleague

Delo.autor

Parashikimi-Skedina/ Këto janë ndeshjet që mund tu bëjnë me para sot

Q.Autor

RRËFEN PLANIN E TIJ PËR TË ARDHMEN/ Christian Eriksen pranon: I them “PO” transferimit tek gjiganti spanjoll…

Delo.autor

Leave a Comment