Futboll Seria A Sport

JUVENTUS-MILAN/ Pas një asist nga Bennacer, ylli Rebic ndëshkon “Bardhezinjtë” me një “MAGJI” (VIDEO)

Milani e ka dyfishuar epërsinë kundër Juventusit, në një ndeshje të Serie A që po zhvillohet momentalisht në Torino.

Ante Rebic shënoi për 2:0 në minutën e 78-të, raporton Gazeta Express.

Sulmuesi kroat shënoi gol fantastik nga largësia duke e lënë të shtangur portierin e Juves.

 

Related posts

RONALDO DHE SANTOS TREMBIN GJERMANINË/ Portugalia kthehet në makth

Delo.autor

E BUJSHME NGA SPANJA/ Inter dhe “Djajtë e Kuq” në garë për yllin “katalanas”…

Delo.autor

5 TALENTET që mund të marrin vendin e MESSI-T dhe RONALDOS

Sadik.Autor

Leave a Comment