Futboll La Liga Sport

REAL MADRID-SEVILLA/ Pas një asist nga Rakitic, Fernando ndëshkon “Los Blancos” (VIDEO)

Pas golit të Benzema që është anuluar me VAR, Real Madrid e ka pësuar ndaj Sevilla…

Skuadra mike ka shënuar me Fernando në minutën e 22-të të ndeshjes.

Për skuadrën e Zidane nis në malore ndeshja që vlen La Liga duke qenë se të shtunën Barcelona dhe Atletico Madrid barazuan 0-0.

VIDEO

Related posts

Skuadra më e dobët e Superiores/ PLORI gjen një fije shprese: Pikët do të vijnë, por duhet të…

Isa.Autor

“LUFTA” PËR NJË VEND NË CHAMPIONS/ Nga derbi tek vendi i tretë në renditje, ja skenari i Spallettit

Delo.autor

Botërori 2018/ Sa shumë yje nga Bundesliga që do të luajnë në Kupën e Botës

Sadik.Autor

Leave a Comment