Related posts

SUPER NDESHJA/ Giroud zhbllokon sfidën, Chelsea i pandalshëm në kundërsulm

bora.autor

DOGJI FLAMURIN SHQIPTAR/ Ishte në BURG: Ivani i “TMERRSHËM” kthehet në tifoz “shembullor”

Isa.Autor

AKORDI VLAHOVIC-JUVENTUS/ Fiksohet data e zbarkimit në Torino dhe e debutimit me fanellën e “Zonjës”

Delo.autor

Leave a Comment