Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Serie A: Mbyllet ndeshja Juventus-Milan. Rezultati 0-3

Do të startojë në orën 21:00, supersfida mes Juventusit dhe Milanit, e vlefshme për javën e 35-të të Serisë A. Një përballje tepër vendimtare që pritet të përcaktojë fatet e të dyja skuadrave për sa i përket zonës Champions.

Përballje direkte për kualifikimin në kupat europiane: nuk kishte ndodhur asnjëherë, në epokën e tri pikëve për fitore, që të kishte 2 pikë mes vendit të dytë dhe të pesë pas 34 javësh.

 

LIVE/ Juventus – Milan 0-3

 

Mbyllet ndeshja

MINTUA 82/ Milan thellon shifrat me golin e shënuar nga Fikayo Tomori.

MINUTA 78/ Milan dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Ante Rebic.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 45+1/ Milan kalon në avantazh me golin e shënuar nga Brahim Diaz.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

FESTUAN HALLOWEENIN NË NJË HOTEL LUKSOZ/ Mbappe nuk i ndahet më Beatriksit, ja çfarë i bën (FOTO)

Delo.autor

Nuk i “do” SHQIPTARËT/ Besnik HASI jep provën e PAKUNDËRSHTUESHME

Isa.Autor

LIGA E KOMBEVE/ Zvicër-Islandë: Ishullorët duan të shkruajnë historinë

Isa.Autor

Leave a Comment