Futboll Seria A Sport

NDRYSHON LËKURË/ Juventus i habit të gjithë, lojtarët do të veshin sezonin e ardhshëm fanella…

Juventusi ka nxjerrë në shitje fanellat e reja për sezonin 2021/22 teksa bie në sy dizajni i ri i cili ngjason me fanellat klasike.

Fanella e reja do të jenë të thjeshta, vetëm me dy ngjyra bardhezi ndërkohë që sponsori kryesorë i skuadrës marka e makinave ‘’Jeep’’ do të vendoset në qendër të fanellës.Nuk mungojnë as tre yjet sipër stemës së ekipit.

Një rikthim në nostalgji ky për bardhezinjtë që këtë sezon kanë vendosur të heqin nga fanella ngjyrën gold

Fanellat e para kanë filluar të shiten në kontinentin e largët të Australisë, teksa pritet dhe zyrtarizimi nga klubi bardhei mbi shitjen e tyre në në Europë.

Related posts

Sulmuesi Traore nënakuz, ka ndryshuar emrin dhe moshën

Sadik.Autor

VIDEO/ Frikë për Botërorin, Gjermania kërcënon Cardiffin për dëmtimin horror të Sane

Q.Autor

PAS FITORES NDAJ VLLAZNISË/ Flet trajenri Duro: Një gol na krijoi tentsion, por…

Delo.autor

Leave a Comment