Futboll Seria A Sport

PAS SHPALLJES SË INTER KAMPION TË SERIE A/ Andrea Agnelli: Të lumtur për ju. Ne do të kthehemi…

Presidenti i Juventusit, Andrea Anjeli ka uruar zyrtarisht Interin, pas shpalljes si kampion i Serisë A, për herë të 19-të. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Twitter”, kreu i klubit bardheblu ka shkruar:

“Bravo Steven! Të lumtur për ju dhe krenar që jeni kundërshtari juaj besnik në fushë dhe shokë jashtë fushës. Ne do të kthehemi…”, ka shkruar Anjeli.

Related posts

Perisic si Materazzi, statistika unike që bashkon dy zikaltërit

Isa.Autor

BARCELONA-ESPANYOL/ Messi dyfishon shifrat për “Katalanasit”

Delo.autor

STATISTIKAT/ Muaji letargjik i Ronaldos, por në të ardhmen pritet “shpërthimi”

Delo.autor

Leave a Comment