Futboll La Liga Sport

ZYRTARE/ La Liga merr vendimin, ja çfarë do të ndodhë me 2 javët e fundit të kampionatit…

Rivalitet i ashpër në La Ligën spanjolle për sa i përket titullit kampion. Atletiko e Madridit, Barcelona dhe Reali janë duke luftuar “dhëmb më dhëmb” për vendin e parë.

Ndërkohë së fundmi nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, La Liga ka njoftuar sot se 2 javët e fundit të këtij edicioni do të luhen në të njëjtin orar. Tashmë ky vendim duket se është bërë i zakonshëm, për të shmangur kalukimet apo “tolerimet” mes skuadrave.

Related posts

A ishte penallti? Tregojnë Gerrard, Owen e Ferdinand

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Hazard me koronavirus, në Belgjikë akuzojnë Realin për “komplot”

Delo.autor

KATEGORIA E PARË/ Nga Kopliku në Pogradec, zhvillohen tetë beteja SPEKTAKOLARE

Isa.Autor

Leave a Comment