Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Shorti i turit të dytë, ja kundërshtari që mund të luajë Teuta nëse kalon Sherifin…

Teuta mësoi ditën e djeshme kundërshtarin për turin e parë në Ligën e Kampioneve, teksa ditën e sotme është zbuluar edhe kundërshtari në rast se durrsakët kalojnë Sherifin e Tiraspolit.

Në rast se skuadra e Martinit do të kalojë në raundin e dyët kualifikues, atëherë do të përballet me fituesin e çiftit Konah Kui Nomads (Uells)-Alashkert (Armeni).

Rivalë jo shumë të vështirë për Teutën, që fillimisht duhet të kalojë Sherifin e Tiraspolit, që nuk është një kundërshtar i lehtë. Ndeshjet e turit të dytë të Ligës së Kampioneve do të luhen më 20/21 dhe 27/28 korrik.

Related posts

E BUJSHME NGA BUNDESLIGA/ Asnjë lojtar nuk do të shkojë në kombëtare, ja shkaku

Delo.autor

E PABESUESHME/ Shpërthen Gattuso në fund të ndeshjes, i vërsulet gjyqtarit (VIDEO)

Isa.Autor

HUMBI NJË DHËMB GJATË DYLUFTIMIT NË “CAMP NOU”/ Lojtari “Katalanas”: Nuk ka problem, jam gati të…

Delo.autor

Leave a Comment