Futboll Sport

“EURO 2020″/ Sulmuesi Arnautovic ndëshkon me kokë Italinë, por ndërhyn VAR-i dhe… (VIDEO)

Austria ka shtangur Italinë në minutën e 65-të.

Arnautovic, ish-sulmuesi i Inter-it, ka mposhtur Donnarumma-n me një goditje të zgjuar me kokë, por festa e austriakëve është prishur nga VAR.

Goli është anuluar për pozicion jashtë loje.

Related posts

SUNING DËSHIRON FUQIZIMIN E INTER/ Pronarët “Zikaltër” në kërkim të burimeve të reja financiare

Delo.autor

EURO 2020/ Shqipëria merr lajmin e keq para përballjes me Francën

Delo.autor

NGA ZERO NË HERO/ Njihuni me misioni i Sarrit për të “shpëtuar” Moratën

Isa.Autor

Leave a Comment