Futboll Sport

LËSHON DEKLARATËN E BUJSHME/ Tommaso Labate: Nuk e di se kur, por Conte do të kthehet tek…

Antonio Conte është larguar nga Inter-i pas fitores së titullit dhe në vendin e tij është marrë Simone Inzaghi.

Megjithatë, largimi i Conte-s mund të ketë qenë një mirupafshim dhe jo një lamtumirë.

Ky është mendimi i gazetarit të Corriere della Sera, Tommaso Labate, i cili ka shkruar në Twitter:

“Intervista e Conte-s për Gazzetta dello Sport ka qenë shumë e bukur. Duke e lexuar kam kuptuar shumë gjëra. Nuk e di se kur, por Conte do të kthehet tek Inter-i”.

Related posts

ROONEY FUTET SËRISH NË TELASHE/ Alkool dhe arratisje me banakieren në Florida (FOTO)

bora.autor

ÇUDIRAT E FUTBOLLIT SHQIPTAR/ Lopë me viç, meteriale ndërtimi, qengj dhe birra. Shpërblime për “Gines” në futbollin kosovar

Isa.Autor

PAS FITORES NDAJ LUFTËTARIT/ Flet trajneri Shkëmbi: I kënaqur me skuadrën, shpresoj të…

Delo.autor

Leave a Comment