Futboll Kategoria Superiore Sport

MERKATO E VERËS/ Ish-mbrojtësi i Kukësit i jep fund aventurës me skuadrën rumune, projektohet rikthimi në…

Ish-mbrojtësi i Kukësit, Simo Rrumbullaku, i ka dhënë fund aventurës me UTA Arad në elitën e futbollit rumun. Lajmi u konfirmuar nga vetë 29-vjeçari nga Gjirokastra nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”.

Gjasat janë të mëdha që mbrojtësi të kthehet në Kategorinë Superiore, teksa së fundmi në skenë kanë qarkulluar emrat e Partizanit dhe Kukësit, si 2 skuadrat e interesuara për shërbimet e Rrumbullakut.

Related posts

PEZULLIMI I KAMPIONATIT PAS DHUNËS/ Publikohet axhenda FSHF-Qeveri Përveç, ja çfarë kërkohet

Delo.autor

E PAPRITUR/ Humbën ndeshjen e rëndësishme, klubi shqiptar kërcënon me dalje nga garat

Delo.autor

NË MËGJES BANKIER, PASDITE SI TRAJNER I EKIPIT AMATOR/ Ja pse Sarri braktisi kostumin për tutat

Delo.autor

Leave a Comment