Futboll Sport

“MË NË FUND SHËNOI”/ Shikoni festimin epik të kryeminstrit Johnson tek goli i Harry Kane (VIDEO)

Anglia arriti një fitore të madhe kundër Gjermanisë ditën e djeshme ku një nga protagonistet kryesore ishte dhe sulmuesi Harri Kejn i cili realizoni golin e dytë për “3 Luanët”.

Sfida u ndoq me mjaft interes në mbarë botën, por nuk ka munguar dhe vëmendja e kryeministrit anglez Boris Xhonson. Një video e këtij të fundit tek goli i dytë nga Harri Kejn është bërë virale në rrjetet sociale. Xhonson dëgjohet teksa thotë “Më në fund shënoi”, duke ju referuar Kejn.

Për sulmuesin e Totenhemit ky ishte goli i parë në këtë Europian pasi në sfidat e kaluara nuk ka mundur të gjejë dot rrugën e golit.

Related posts

MILANI NË FESTË/ Leonardo i papërmbajtshëm, përgatit goditjen e dyfishtë

Isa.Autor

Valon Berisha për vdekjen e Vokrrit: I nderuar që të kam njohur

Sadik.Autor

PAS NJË MUAJ POLEMIKASH/ Pochettino nuk ka më vend në këto dy skuadra të mëdha

Delo.autor

Leave a Comment