Futboll Sport

MERKATO E VERËS/ Emra “big” për sulmin, Juventus projekton zëvendësuesin e Ronaldos

Juventusi pret Ronaldon, por mendon edhe për të ardhmen në rast largimi.

Lëvizjet për të përforcuar sulmin kanë nisur me kohë, me dy variante: me dhe pa CR7-ën. Nëse qëndron Ronaldo, do të afrohen talente nën 23 vjeç, të cilët do të përfitonin nga eksperienca e Kristianos, Moratës dhe Dibalës.

Nëse Ronaldo ikën, do të synohet njëri mes Levandovskit dhe Halandit. Në qarkullim janë edhe sulmues të tjerë, si Gabriel Zhezus, Dushan Vlahoviç apo Mauro Ikardi.

Related posts

“DORËZIMI” NUK EKZISTON NË FJALORIN E TIJ/ Kovac: Do qëndrojë te Bayern Munich, ne duam fitore

Isa.Autor

Emily Ratajkowski “çmend” fansat në rrjetet sociale

Sadik.Autor

Del Bosque kritikon Ronaldon/ Fjalët e portugezit ishin të papërshtatshme

Sadik.Autor

Leave a Comment