Futboll Sport

PUSHIMET NË SPANJË/ Aventura e Ibrahimovic me yacht, suedezi “sulmohet” nga disa nudistë (FOTO)

Por, ndërkohë, suedezi postoi një video me biçikletë përgjatë Paseo Marítimo de Palma.

Të enjten ylli suedez ankoroi jahtin e tij luksoz në një liman të njohur në ishull, raportoi portali iberik “Ultima Hora”.

Atje ai ka kaluar ditën i shoqëruar nga familja e tij. Sidoqoftë, nuk ishte kompania e tij e vetme e ditës pasi sulmuesi i Milanit mori një vizitë të papritur.

Ekuipazhi i një varke tjetër afër, i cili ka mbajtur një qëndrim festiv – disa prej tyre pa rroba banje – e kanë njohur lojtarin.

Menjëherë më pas, çmenduria: këngë dhe madje një kor i vogël kushtuar Ibrahimovic.

Sulmuesi suedez ka folur me ta dhe madje u ka kushtuar atyre një ‘histori’ në Instagramin e tij.

Në eufori të plotë, një nga anëtarët nudo të ekuipazhit ka vendosur të hidhet në ujë dhe të notojë drejt jahtit ku ishin Zlatan dhe familja e tij.

Disa marinarë të jahtit kanë ndaluar aventurën e tij dhe gjithçka ka përfunduar me të qeshura.

Related posts

RISI NË FANELLAT E REJA TË JUVENTUS/ Shkronja kineze dhe shenja zodiake të horoskopit (FOTO)

Delo.autor

I MJAFTOJNË 6 MINUTA LOJË/ Aksion perfekt nga Manchester City, Mahrez zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

GOLI/ Milani kalon në avantazh ndaj Lecces, ja kush shënon

Delo.autor

Leave a Comment