Futboll La Liga Sport

SPEKTAKLI I MARCELO/ Stopim me thembër dhe gol 50 metra distancë, në ballkon (VIDEO)

Mbrojtësi brazilian ka publikuar një video, në të cilën ai stopon topin me thembër, driblon dhe gjuan fort, në një distancë prej rreth 50 metrash, duke shënuar gol në… ballkonin e shtëpisë.

VIDEO

Related posts

NJË FUND SEZON ZHGËNJYES PËR BARCELONËN/ Jordi Alba befason: Në nivel personal, është sezoni më…

Delo.autor

SHPËRTHEU PAS SUPER GOLIT NDAJ BASELIT/ Sadiku: Në momente të tilla tregoi inatin…

Delo.autor

ZBULON MË TË MIRIN E HISTORISË DHE SULMON XHELOZËT/ Ibrahimovic: Të gjithë kanë dashur të bëhen si ai…

Delo.autor

Leave a Comment