Futboll Sport

TURQI-ITALI/ “EURO 2020” hapet me një autogol nga mbrojtësi Demiral, “Azzurrët” në avantazh (VIDEO)

Zhbllokohet sfida në minutën e 53! Të kaltrit e Mançinit kalojnë në avantazh, pas autogolit të shkaktuar nga Demiral, që shtyn drejt rrjetës në top të harkuar nga Berardi në të djathtën. Rezultati 0-1.

Related posts

GJITHÇKA ËSHTË E KRYER/ “Zonja e Vjetër” arrin shkëmbin me Manchester Cityn për yjet…

Delo.autor

Spal-Roma luhet për mbijetesë dhe Champions League

Sadik.Autor

Para Juve-s, Napoli-t dhe Milan, Inter më i miri në Itali

Q.Autor

Leave a Comment