Futboll Sport

U BË VIRAL NË RRJETET SOCIALE/ Tifozi i famshëm zviceran: Nuk di çfarë më ndodhi, unë u çmenda… (VIDEO)

Fotoja e një tifozi zvicerian në ndeshjen u bë virale në rrjetet sociale. Ajo bëri bujë kjo pasi në momëntin që Franca ishte në avantazh 3-1 ai u pa duke qarë, ndërsa 10 minutat e fundit kur Zvicra barazoi shifrat në 3-3 ai u pa duke u gëzuar i zhveshur.

Emri i tifozit është Luca Loutenbach, ndërsa reagoi për foton: “Nuk e di se çfarë më ndodhi, unë u çmenda”, tha 28-vjeçari për gazetën Blick.

Unë mendoj se të gjithë ata që më njohin më kanë shkruar pasi më kanë parë,” tha ai. Ky tifoz përpiqet të shoqërojë ekipin kombëtar në çdo ndeshje.

VIDEO

Related posts

Suarez kualifikon Uruguain dhe “zgjon”Arabinë Saudite nga “ëndërra” (VIDEO)

Isa.Autor

LIVE/ Nis sfida mes Gjermanisë dhe Holandës

Delo.autor

Kombëtares shqiptare i refuzohet kalimi në sektorin VIP, FSHF: Izreali u lejua

Isa.Autor

Leave a Comment