Futboll Kategoria Superiore Sport

ZYRTARE/ Kukësi merr vendim për Mirel Josën, trajneri…

Mirel Josa nuk është më trajner i Kukësit.

Tekniku tiranas ka zgjidhur në mënyrë konsensuale kontratën e tij me skuadrën verilindore.

Këtë lajm e ka bërë vetë publike klubi i Kukësit me anë të një postimi në profilin e saj në rrjetin social në “Facebook” duke deklaruar se trajneri 58-vjeçar nuk është më në krye të pankinës duke e falënderuar për kontributin dhe punën e kryer për skuadrën verilindore.

POSTIMI I KLUBIT TË KUKËSIT –

“Njoftim i klubit

Futboll Klub Kukesi njofton se Mirel Josa nuk eshte me trajner i skuadres sone. Pas perfundimit te sezonit, trajneri Josa ka pasur nje bisede me drejtuesit e klubit dhe me pas eshte vendosur qe te nderpritet bashkepunimi. Kukesi e falenderon trajnerin Josa per kontributin e dhene dhe i uron suksese ne karrieren e tij 🤝”

Related posts

NUK PRET ZYRTARIZIMIN/ Messi vishet me ngjyrat e PSG, momenti kur largohet nga spitali me maskën klubit (FOTO)

Delo.autor

Paralajmërimi i Rivaldos/ NEYMAR do të rikthehet në SPANJË tek skuadra e… 

Isa.Autor

DËSHIRON TË GJEJË NJË “RRUGËDALJE”/ Navas nuk dëshiron të vazhdojë më në Madrid, Destinacioni që e tërheq atë është…

Isa.Autor

Leave a Comment