Futboll Sport

ZYRTARE/ Vazhdon lidhja e fortë e Berlusconit me Milan-in, futbollisti “kuqezi” transferohet tek…

Milani dhe Silvio Berluskoni kanë një lidhje të fortë dhe pas ndarjes përfundimtare disa vite më parë, por bashkëpunimi ndërmjet tyre vazhdon.

Kësaj radhe, Monza në pronësi të Berluskonit ka vendosur të bëjë pazar tek të rinjtë e Milanit.

Mesfushori Marko Breshiani është transferuar të luajë tek Monza në Serinë B, marrëveshja e cila është mbyllur me formulën e huazimit.

21 vjeçari i cili ishte kapiten i moshave në skuadrën e kuqezinjve do të fillojë një aventurë të re në Serinë B pas asaj te Entela një vit më parë.

Related posts

NUK FUNKSIONON VAR SIÇ DUHET/ Klubi i La Ligas kërkon përsëritjen e ndeshjes (VIDEO)

Delo.autor

CARABAO CUP/ Gafë e mbrojtjes, Chelsea shënon me Abraham (VIDEO)

Delo.autor

NUK PO KALON NJË MOMENT TË MIRË/ Rekord negativ për yllin Griezmann tek Franca

Delo.autor

Leave a Comment