Futboll Kategoria e pare Sport

ZYRTARIZON “DIVORCIN” ME KLUBIN E KATEGORISË SË PARË/ Trajneri Bubeqi: I falenderoj të gjithë…

Dorjan Bubeqi është larguar zyrtarisht në rradhët e skuadrës së Erzenit. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë tekniku i njohur me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Instagram” ku falënderon klubin dhe drejtuesit shijakas për bashkëpunimin, lojtarët për mirëkuptimin dhe tifozët për mbështetjen.

POSTIMI I DORJAN BUBEQIT

“Faleminderit Erzeni! Falenderoj drejtuesit Altin Keci dhe Elton Arbana për bashkëpunimin. Falenderoj stafin për punën që kemi bërë bashkë. Falenderoj lojtarët për mirëkuptimin. Falenderoj tifozët për mbështetjen. Suksese Erzeni!”

Related posts

Luajini këto lojë, nëse dëshironi shumë para sot (FOTO)

Q.Autor

E PABESUESHME/ Boksieri amerikan hedh kundërshtarin te tifozët (VIDEO)

Delo.autor

E RËNDË/ “U luajt 100 minuta deri sa u përmbys ndeshja”, ish-futbollisti lëshon akuzën e rëndë për fiksim rezultati

Delo.autor

Leave a Comment