Futboll Kategoria Superiore Sport

“BLINDOHET” SULMI TEK TIRANA/ Ja si pritet të rreshtohen “bardheblutë” me afrimin e yllit Ngo…

Afrimi i Majkëll Ngosë do të ndryshojë rrënjësisht Tiranën, sidomos në sulm.

Bardheblutë kanë lojtarë me shumicë dhe mundësia për të zgjedhur është e madhe. Në sulm ka aq shumë luks sa edhe titullarët do të mbeten në stolin e rezervave.

Gjithsesi, Tirana është e sigurt që do të luajë me katër sulmues të deklaruar. Analiza ka nxjerrë se sulmi është problemi kryesor i Tiranës së sezonit të shkuar dhe Ngo mund të bëjë gjëra të mëdha në fushë.

Related posts

PËRFUNDOI EDICIONI 2018-19/ Shpallen 3 lojtarët më të mirë të Champions, asnjë i Liverpool

Delo.autor

NBAHumbasin Golden State e Cleveland, Boston dhe Toronto kryesojnë Konferencat

Q.Autor

“E ARDHMJA E SKUADRËS ËSHTË…”/ Pas 43 vitesh Williams largohet nga Formula 1, marka e tretë më jetëgjatë

Delo.autor

Leave a Comment