Futboll Sport

“EURO 2020″/ Ndizet sfida në “Wembley”, sulmuesi Morata çan mbrojtjen dhe ndëshkon Italinë (VIDEO)

Vendoset baraspesha në minutën 80. Alvaro Morata ndëshkon të kaltrit. Mbrojtja e Italisë çahet në qendër, teksa sulmuesi i Juventusit, nuk fal përballë Donarumës, duke tundur rrjetën. Rezultati 1-1.

VIDEO

Related posts

STATISTIKAT/ Ndeshja e tretë titullar në 9 ditë, ja sa vrapon Ibrahimovic mesatarisht

Delo.autor

Prezantohet Matteo Politano: Jam gati të luftoj për Interin

Isa.Autor

EURO 2020/ I mjaftojnë 9 minuta Belgjikës, Lukaku shkund rrjetën (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment