Futboll Sport

ITALI-ANGLI/ Hyri në fushë dhe ndërpreu ndeshjen, shikoni se si ju del duarsh tifozi rojeve të “Wembley” (VIDEO)

Finalja e madhe e Kampionatit Europian u ndërpre për disa minuta në pjesën e dytë pasi një tifoz hyri në fushë.

Kamerat e televizioneve ndaluan transmetimin pasi rregullorja e re e UEFA-s nuk i lejon të transmetojnë ngjarje që nuk kanë të bëjnë me ndeshjen.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale, shikohet se ti tifozi një djalë i ri trullos rojet e stadiumit duke u dalë duarsh për disa sekonda. Më pas, stjuartët arrijnë ta neutralizojnë dhe ndeshja filloi normalisht.

Related posts

HIOSTORIA RRËNQETHËSE/ I MASAKRUAN familjen: Ja si FUTBOLLI shpëtoi nga BOMBAT Victorin e Chelsea

Isa.Autor

“KY VES DUHET TË ZHDUKET NGA…”/ Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku

bora.autor

Ndërtimi i Milanit të madh, gati oferta për sulmuesin që po shkëlqen në Francë

Q.Autor

Leave a Comment