Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja miqësore Tirana-Egnatia në “Selman Stermasi”. Rezultati 2-2

Tirana dhe Egnatia do të luajnë një miqësore pasditen e sotme duke matur forcat në testin e parë të sezonit.

Bardheblutë do të presin në ‘’Selman Stermasi’’, Egnatian e sapongjitur në Superiore. Ky do t’i shërbejë të dyja skuadrave ti një test në prag të përgatitjeve për sezonin e ri, teksa rrogozhinasit do të jenë të fokusuar te blerjet e reja me të cilët synojnë të mos jenë vetëm kalimtar në Superiore.

Në ‘’Selman Stermasi” do të ketë të pranishëm dhe tifozë pasi klubi bardheblu ka vendosur të hapë falas dyert e stadiumit.

LIVE| TIRANA-EGNATIA 2-2

Xhixha 43′, Limaj 50′ (pen)/ Bledar Lila 3′, 37′

Related posts

BETEJA E “DJAJVE”/ Mançester Junajtid-Milan do të gjykohet nga arbitri i arrestuar për… prostitucion

Delo.autor

LËSHOHET “BOMBA” NGA ARGJENTINA/ Valverde drejt shkarkimit, trajneri i ri i Barcelonës do jetë…

Delo.autor

E BUJSHME/ Manchester United i ofrohet Verrati si pjesë e marrëveshjes për…

Isa.Autor

Leave a Comment