Futboll Kategoria Superiore Sport

NDRYSHON LËKURË/ Kukësi prezanton fanellat e sezonit të ri në Superiore, ja si duken… (FOTO)

Kukësi prezanton uniformat me të cilat do të paraqitet në sezonin e ardhshëm futbollistit. Klubi verilindor ka zgjatur bashkëpunimin me “JOMA ALBANIA”, sponsorin teknik, edhe për vitin e ardhshëm. Fanella e parë kuptohet është ajo blu, ndërsa për të dytën, që përdoret në transferta, mbizotëron e bardha me ca shirita të vegjël blu. Fanella e tretë është kryesisht e verdhë me ca shirita të zinj.

Njoftimi i Kukësit:

“Futboll Klub Kukësi ka kënaqësinë të prezantojë fanellën e re për sezonin 2021-2022. Pas një viti bashkëpunim me kompaninë “JOMA ALBANIA”, klubi ka vendosur të zgjasë bashkëpunimin dhe për sezonin 2021-2022 do të jetë i njëjti sponsor teknik…”

Related posts

SULMON TRAJNERIN MANCINI PASI E LA JASHTË LISTËS/ Mbrojtësi Ogbonna: Në kombëtare ka vdekur…

Delo.autor

E PAPRITUR/ Agjenti i HYSAJT: Kemi kontaktuar me NAPOLIN, ja çfarë kemi vendosur

Isa.Autor

Trajneri Mirel Josa nuk ia del, Drita kampione e Kosovës

Sadik.Autor

Leave a Comment