Futboll Seria A Sport

MERKATO E VERËS/ I padëshiruar në Milano, mesfushori Vidal gjithnjë e më larg Interit

Arturo Vidal vazhdon të jetë çështje tek Interi. Me 7 milionë eurot që fiton dhe kur ka akoma një vit kontratë, kiliani është rëndesë për arkat e klubit zikaltër.

Me ofertat konkrete që mungojnë dhe me deklaratën e menaxherit të tij: “Nëse nuk bindemi për ofertat, Arturo nuk do të lëvizi nga Milano”, e ardhmja e mesfushorit është ende e pasigurt.

Ndërkohë interes të vazhdueshëm për të tregon Boka Zhuniors.

Related posts

TORINO-MILAN/ “Kuqezinjtë” rrezikojnë ndjeshëm Championsin, ja goli që pëson (VIDEO)

Delo.autor

Vendimi mbahet ende pezull, në Korçë të gjithë në ankth për rënien e “gongut”

Sadik.Autor

NË PRAG TË TURNEUT VEROR/ “Djajtë e Kuq” zbulojnë listën me lojtarët e grumbulluar, ja çfarë vihet re (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment