Futboll Sport

NË SHTRAT ME DY BJONDE/ Wayne Rooney nuk i le huqet e vjetra, filmohet duke tradhtuar gruan (FOTO+VIDEO)

Wayne Rooney është sërish në qendër të polemikave. Ish-sulmuesi legjendar i Anglisë, është fotografuar në shoqërinë e dy vajzave.

Pamjet kanë qarkulluar fillimisht në Snapchat e më pas janë shpërndarë edhe në rrjetet e tjera sociale. Pamjet janë publikuar nga vetë vajzat, të cilat nuk janë identifikuar. Ata shihen teksa shkëmbejnë puthje të “zjarrta” me ish-futbollistin në një klub nate.

Por jo vetëm kaq, pas festës, treshja ka shkuar në një hotel. Ish numri 10 i Anglisë shfaqet në gjendje të dehur, e i shtrirë në shtrat, i pafuqishëm për t’u ngritur. Ndërkohë, njëra prej vajzave, filmon veten duke kërcyer në mënyrë sensuale para futbollistit.

Kjo nuk është hera e parë që Rooney përfshihet në skandale të tilla. Historitë e tij të tradhtisë bashkëshortore kanë qenë të shumta edhe në kohën që ka qenë futbollist.

Madje, shpesh, ai është konstatuar i dehur, duke ndikuar jo pak në figurën e një prej futbollistëve më të mirë të brezit të tij.

VIDEO

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Related posts

ITALIA RISHKRUAN HISTORINË/ 30 ndeshje pa humbje, barazohet rekordi pas 82 vitesh

Delo.autor

ANALIZON FINALEN E “EURO 2020″/ Trajneri Mourinho: Pika e fortë e Italisë dhe ajo e Anglisë

Delo.autor

RRËFIMI EMOCIONUES/ Luka Modrici flet për vrasjen e gjyshit të tij nga serbët

Delo.autor

Leave a Comment