Futboll Seria A Sport

OFERTË 175 MILIONË EURO NGA CHELSEA? Habitet Haaland: Janë shumë para…

Erling Haaland nuk beson se Chelsea do të japë 175 milion euro për ta blerë atë nga Borussia Dortmund.

Norvegjezi i quan thjesht thashetheme këto lajme dhe shumën e përfolur e konsideron shumë para për një lojtar të vetëm.

Ai ndërkohë thotë se ka folur me agjentin dhe brenda muajit do të ketë një ëprgjigje teksa thekson se ka dhe 3 vite kontratë më Dortmund.

“Unë me të vërtetë nuk kam shumë për të thënë për këtë.Më kanë mbetur tre vjet nga kontrata dhe po shijoj kohën time këtu. Pardje, nuk fola me agjentin tim brenda një muaji, mendoj se e keni përgjigjen atje.

Në të vërtetë nuk më intereson shumë për këtë. Janë shumë para – shpresoj se janë vetëm thashetheme për të qenë të sinqertë sepse këto janë shumë para për një person!”- tha Haaland.

Related posts

SKËNDERBEU-KAMZA/ Formacionet: Shehi zgjidh dilemën, Duro përzien “kartat”

Isa.Autor

Nga derbi me Milanin tek ndeshja me Romën, Inter luan një pjesë të rëndësishme të sezonit

Q.Autor

Çmenduri në merkato, Siti me plan 700 milionë euro për Champions-in

Sadik.Autor

Leave a Comment