Futboll Sport

PAS PËRFUNDIMIT TË HUAZIMIT TEK TOTTENHAM/ Agjenti i njohur shuan çdo dyshim, ja e ardhmja e Gareth Bele

E ardhmja e Gareth Bejl duket ende e paqartë pas përfundimit të huazimit tek londinezët e Totenhemit.

Bejl do të rikthehet në Madrid aty ku dha dhe 1 vit kontratë, por dështimi në Europian me Uellsin i ka lëkundur ndjeshëm pozitat e anësorit. Mediat angleze hapën zëra se Bejl do të tërhiqej nga futbolli këtë verë, por agjenti i njohur Fabricio Romano ka zbuluar gjithçka mbi të ardhmen e uellsianit.

‘’Burime pranë Gareth Bejl hedhin poshtë të gjitha zërat se do të tërhiqet këtë verë. Bejl dëshiron të mbyllë kontratën aktuale që ka me Realin deri vitin tjetër, dhe po pret të qartësojë të ardhmen e tij’’, shkruan agjenti i njohur

Related posts

Tension mes Felipe Anderson dhe Simone Inzaghit, mendohet largimi

Q.Autor

E PABESUESME NË KAMPIONATIN AUSTRALIAN/ Shikoni si lojtari realizoi “Panekën” më të shëmtuar në botë (VIDEO)

Delo.autor

Xhiro: Froome tregon forcën, fiton maloren më të vështirë të Europës

Sadik.Autor

Leave a Comment