Futboll Sport

PO BËHET VIRALE/ Kampioni olimpik kapet nga kamera duke bërë punime me grep në shkallët e stadiumit (VIDEO)

Sportisti anglez Tom Dalej është bërë viral me gjestin e tij gjatë një garë në Lojërat Olimpike.

Teksa po shijonte garën e femrave në stilin e zhytjes, Dalej ishte ulur në tribunë duke thurur punime me grep. Në pamjet e postuara në internet, shikohet se si sportisti 27-vjeçar nuk e prish terezinë e tij dhe vazhdon i qetë punën e tij.

Dalej u shpreh se kjo gjë e ka ndihmuar në vazhdueshmërinë e karrierës së tij, i cili është kampion olimpik pas fitimit të medaljes së artë në datën 26 korrik me partnerin e tij Mati Li në stilin e zhytjes në 10 metra.

Related posts

Inter, frikë për Wanda Nara: sulmohet në makinë

Delo.autor

REVOLUCION TEK BARCELONA/ Bartomeu nuk e do në ekip, vjen oferta e parë nga Anglia për Pique

Delo.autor

U RIKTHYE NË STOL PAS 11 MUAJSH MUNGESË/ Flet Mourinho: Ja pse zgjodha të drejtoj Tottenham

Delo.autor

Leave a Comment