Futboll Kategoria Superiore Sport

ZYRTARE/ Partizani mendon për të ardhmen, arrin akordin me sulmuesin Dragaj

Partizani afron një tjetër talent! Sulmuesi 18-vjeçar, Klevis Dragaj, i është bashkuar “demave të kuq”, duke nënshkruar kontratë 4-vjeçare me opsion rinovimi edhe për një sezon tjetër. Lajmi është bërë publik nga vetë klubi nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare.

Dragaj është produkt i Akademisë së Shkëndijës të Tiranës. Njëkohësisht sulmuesi shkodran është edhe anëtar i Kombëtares U-19 të Shqipërisë.

NJOFTIMI I PARTIZANIT:

ZYRTARE
KLEVIS DRAGAJ VISHET I KUQ
FK Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me Klevis Dragaj. Sulmuesi i talentuar 18 vjeçar ka nënshkruar me të kuqtë një kontratë katër vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon. Dragaj është produkt i Akademisë së Shkëndijës të Tiranës. Njëkohësisht sulmuesi shkodran është edhe antar i ekipit tonë përfaqësues U-19.

Related posts

MË I MIRË SE AGUERO APO LEWANDOWSKI/ Ylli i Premier League ja kalon të gjithëve

Isa.Autor

Mirabelli: Milan do të nënshkruajë me Reinën

Sadik.Autor

Nga Magani te Mziu dhe akuzat për trukim, flet presidenti i Teutës

Sadik.Autor

Leave a Comment