Futboll La Liga Sport

BARCELONA-GRANADA/ Koeman i beson treshes së sulmit Coutinho, Depay dhe Demir (FORMACIONET ZYRTARE)

Barcelona – Granada do të jetë ndeshjA e fundit për javën e pestë në kampionatin elitar të Spanjës, La Liga.

Katalonasit kanë zhvilluar vetëm tri ndeshje deri tani dhe kanë 7 pikë, dy fitore dhe një barazim.

Në anën tjetër, Granada ka vetëm dy pikë nga katër ndeshje.

Barcelona ka publikuar formacionin startues, teksa Demir dhe Balde startojnë për herë të parë në La Liga për Barcelonës.

FORMACIONET ZYRTARE

Related posts

BARCELONA-BAYERN MUNICH/ Ter Stegen dhe Neuer, “armiq” në distancë

Delo.autor

Luftëtari-Partizani takimi i së vërtetës për një vend në kupat e europës

Sadik.Autor

“DEMAT” U ELIMINIUAN NGA CHAMPIONS/ Ansi Agolli përshëndet Qarabagun për kualifikimin

Delo.autor

Leave a Comment