Futboll La Liga Sport

I MJAFTOJNË 2 MINUTA LOJË/ Pas një asist nga Escuerdo, Duarte ndëshkon Barcelonën (VIDEO)

Granada ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Barcelonës, në ndeshjen e javës së pestë në La Liga.

Ishte Duarte i cili realizoi golin në minutën e dytë të ndeshjes. Rezultati 0-1

VIDEO

Related posts

MILAN-VERONA/ I mjaftojnë 7 minuta lojë, Caprari ndëshkon Milan-in me një “PERLË” (VIDEO)

Delo.autor

Fotot e veçanta, Buffon dhe talenti shqiptar së bashku

Sadik.Autor

ZYRTARIZIMI I LAMPARD SI TRAJNER/ Vjen largimi i parë tek Chelsea, ja emri

Delo.autor

Leave a Comment