Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ I mjaftojnë 8 minuta lojë, Gueye ndëshkon Manchester City-n. Tërbohet Guardiola (VIDEO)

Vetëm 8 minuta lojë dhe PSG ka arritur të gjejë golin e avantazhit ndaj Manchester City, duke dëshpëruar Pep Guardiola…

Ruben Dias nuk arrin të largojë topin siç duhet te Neymar dhe Gueye është aty duke përfituar dhe shënuar golin e avantazhit për vendasit.

Ky ishte goli i katert sezonal per Gueye.

VIDEO

Related posts

Spalletti: Roma bëri një ndeshje perfekte ndaj Barcelonës

Sadik.Autor

PROBLEME ME RIKONSTRUKTIMIN E STADIUMIT/ Skuadra e La Liga-s nuk mund të bëjë punime pa lejen e… Papës!

Isa.Autor

Fitorja ndaj Al Jazira, Zidane komplimenton Benzeman

Q.Autor

Leave a Comment