Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Manchester United mposht Villarreal me përmbysje në frymën e fundit falë CR7

E pabesueshme por e vërtetë! Sepse me kampionët e mëdhenj mund të presësh gol edhe në fund, edhe atëherë kur arbitri po përgatitet të vërshëllejë fundin e ndeshjes…

Kështu, Manchester United përmbys Villareal me golin e Cristiano Ronaldo-s në fund.

Cavani hedh brenda zonës një top të dëshpëruar, duke gjetur spondin e Lingard, topi i mbërrin Ronaldos që nga pozicion i pamundur gjen goditjen e duhur dhe golin e 2-1, pasi barazimi ishte vendosur në atë moment nga Alcacer dhe Telles.

Related posts

PAS 9 MINUTASH LOJË/ Borja Valero zhbllokon sfidën ndaj Fiorentinës me një “PERLË” (VIDEO)

Delo.autor

PËRBINDËSH TROFESH/ Rafael Varane për rekord, ka fituar çdo fianle që ka…

Isa.Autor

KUKËSI-VLLAZNIA/ Trajneri Duro kërkon të rikthehet tek fitorja (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment