Futboll Premier League Sport

E BUJSHME NGA ANGLIA/ “Djajtë e Kuq” dhe Manchester City sfidohen për 22-vjeçarin që vlen 70 milionë euro

Manchester City dhe Manchester United do të sfidohen në fushë për titullin e Premier League, por edhe jashtë saj.

Sipas The Sun, dy skuadrat e Manchester kanë vënë në shënjestër mesfushorin e Anglisë dhe West Ham, Declan Rice.

22-vjeçari vlerësohet 70 milionë euro në merkato.

Related posts

ZBULON EPISODE NGA KARRIERA E TIJ/ Rrëfimi i Edy Rejas: Kam stërvitur Andrea Pirlon, por Klose më…

Delo.autor

ZYRTARE/ Konte nuk e kishte në planet e tij, mbrojtësi largohet nga Interi dhe prezantohet në Francë

Delo.autor

Klopp refuzon Bayern: Dua të fitoj titullin në Premier League

Q.Autor

Leave a Comment