Futboll Shqipëri Sport

E PABESUESHME/ Ish-sulmuesi i Shpresave i magjeps të gjithë, realizon SUPER GOL me roveshatë (VIDEO)

Ish-futbollisti i Shpresave të Shqipërisë, Shefit Shefiti, i magjepsi të gjithë me supergolin e realizuar në Kupën e Maqedonisë.

23-vjeçari, i cili aktivizohet me Renovën, nxori nga repertori i tij një roveshatë spektakolare, pas një harkimi nga e djathta, duke shmangur portierin kundërshtar.

Këtë perlë, Shefiti e regjistroi në minutën e 67-të, në sfidën ndaj Gostivarit, ku skuadra e Renovës, triumfoi me rezultatin 0-4.

Related posts

PËRLESHJE SI LUFTË/ Luhet me dyer të mbyllura por 100 POLICË ruajnë… lojtarët (VIDEO)

Isa.Autor

FORMA E SHKËLQYER E MBROJTËSIT/ Kërkohet nga Barça dhe klubet e Premier League, Inter vendos çmimin për Skriniar

Delo.autor

(FOTO) E tmerrshme/ Argjentinë, policia gjuan me plumba ndaj futbollistëve

Q.Autor

Leave a Comment