Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Gafë e pabesueshme nga portieri Strakosha, realizon një autogol (VIDEO)

Është zhbllokuar në pjesën e dytë Galatasaray-Lazio, ndeshje e vlefshme për javën e parë të fazës me grupe të Europa League.

Truqit kanë kaluar në avantazh në minutën e 67-të pas një gabimi fatal të Strakoshës.

Portieri kuqezi ka dërguar topin në rrjetën e tij në tentativën për ta larguar sipër traversës.

VIDEO

Related posts

BILANCI I SEZONIT TË SHKUAR PËR INTER MBYLLET ME MINUS/ Presidenti Zhang: Projekti i rritjes së klubit është konsoliduar, bazuar në…

Delo.autor

I “MASAKROI” DORTMUNDI/ Atletico i kthehet kampionatit dhe shpreson te “Wanda”

Isa.Autor

“TRAJNER SKANDALOZ DHE PA MEND”/ Xhelal Mziu sulmon Panuccin dhe thumbon FSHF-në

Delo.autor

Leave a Comment