Gossip

ËSHTË PARTNERJA E RONALDOS/ Diamante me vlerë 107 mijë dollarë, Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xheorxhina Rodriguez ka shkëlqyer me plot kuptimin e fjalës në Festivalin e Filmit në Kanë.

Zeshkania seksi u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë bojëqielli dhe diamante me vlerë rreth 107 mijë dollarë. 27-vjeçarja mbante në qafë një gjerdan, katër unaza dhe vathë me lule të markës Giardini Segreti.

Raportohet se Xheorxhina Rodriguez ka një koleksion bizhuterish me vlerë mbi 3.5 milion paund.

Ajo mori pjesë në event e shoqëruar nga stilistja e modës, Anna Dello Russo.

Related posts

Vjen në jetë Ciro, djali i tretë i Messit dhe Antonella Roccuzzo

Q.Autor

Melisa, tifozja më provokuese e Argjentinës (FOTO)

Sadik.Autor

NGREN TEMPERATURAT ME LINJAT E SAJ TRUPORE/ Pasi magjepsi Thibo Courtois, tani radhën e ka rrjeti (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment