Futboll Seria A Sport

KËRKOJNË PËRFORCIME NË EKIP/ Inter dhe Juventus sfidohen për yllin e Premier League…

Inter futet në garë për Gabriel Jesus.

Manchester City nuk ka arritur të marrë Harry Kane, objektivi kryesor i merkatos, dhe braziliani ka qëndruar te Qytetarët. Pavarësisht nga kjo, sulmuesi vazhdon të mos ketë hapësira në formacionin e Guardiola-s dhe po shikon përreth.

Sipas Fichajes.net, Inter dhe Juventus vazhdojnë ta mbajnë në konsideratë lojtarin për të ardhmen.

Dy gjigantët e futbollit italian duhet të bëjnë kujdes edhe nga Bayern Munich, që e ndjek gjithashtu Gabriel Jesus.

Related posts

WEST HAM-TOTTENHAM/ Son nderon Mourinhon dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

Ish-ylli i Bayernit tregon recetën si thyhet hegjemonia e bavarezëve në Bundesligë

Q.Autor

Laçi, ndaj Skënderbeut pa tifozë dhe me mungesa

Sadik.Autor

Leave a Comment