Futboll La Liga Sport

KOPLIMENTON INTER DHE ZBULON/ Portieri Courtois: Ja çfarë pret Real Madrid nga unë

Real Madrid e ka nisur aventurën në Champions League me një fitore në San Siro kundër Inter.

Suksesi i skuadrës së Carlo Ancelotti-t ka ardhur falë një goli të Rodrygo në fundin e ndeshjes, por edhe nga pritjet shpëtimtare të Thibaut Courtois.

“Kemi marrë tri pikë me peshë kundër një kundërshtari të fortë. Pritjet e mia kanë qenë vendimtare, por është ajo që Real Madrid pret nga unë”, ka thënë portieri i madrilenëve.

Related posts

REFUZOI TIRANËN DHE E MUNDI ME KAMZËN/ Ja prapaskena me Sebino Plakun

Isa.Autor

ENDE PA MBËRRITUR NË SKUADËR/ Icardi i “hap luftë” Alexis Sanchez

bora.autor

FESTIVAL GOLASH/ Barcelona shënon 2 gola pë 3 minuta, Huscas dorzohet pa kushte

Isa.Autor

Leave a Comment