Gossip Sport

“NDODHI NJË VIT MË PARË”/ Moderatorja shqiptare: Më ka ngacmuar një lojtar i Barcelona-s…

Moderatorja sportive nga Kosova, Elmira Sadrija, është një nga personazhet më të komentuar në Gossip. Mirëpo, vëmendje ka marrë edhe me një deklaratë e saj në një emision në ATV, ku ka treguar se është ngacmuar nga një futbollist i Barcelonës.

Elmira theksoi se kjo ka bërë të jetë lajm në të shumë portale të Ballkanit, si në Kroaci, Serbi apo në Malin e Zi. “Ngacmimi i fundit ka qenë në shtator të vitit të kaluar, kur unë kam arritur të bëhem lajm në Ballkan dhe pak më gjerë që nuk e kam kuptuar përse.

Përmes followers në Instagram, kam pa që kam qenë në top lajmet në Kroaci, Bosnjë, Serbi, Mal të Zi, edhe kjo ka pasur të bëjë me një futbollist të Barcelonës”, u shpreh bukuroshja.

Related posts

E FUNDIT/ Zyrtarizohet sporti i Ragbit në Kosovë

Delo.autor

PAS FIORES NDAJ FIORENTINA-S/ Telefonata Donnarummas me Piol, shikoni se si festojnë “kuqezinjtë” (FOTO)

Delo.autor

Dikur te Barcelona, “ish”-pasuesi i Messit vjen në San Siro

Isa.Autor

Leave a Comment